CNC marós öttengelyes megmunkáló központra

  • Cég neve

    GRAVITÁS-2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Lomb utca 31.

  • Fizetés

    Nettó 2 300 Ft/óra bér Jutalék Nettó 50e Ft havi bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedi és kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása
  • Megmunkálóközpont beállítása, szerszámozása/készülékezése, karbantartása
  • Elvégzett munkák adminisztrálása vállalatirányítási rendszerben
  • Sorozatban gyártott alkatrészek technológia fejlesztése a technológusok segítségével

Elvárások

  • DMG DMF 260 megmunkálóközpont, Heidenhain vezérlések ismerete szükséges!
  • CNC marógépeken szerzett gépbeállítói és programozói tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Mérőeszközök és mérési módszerek ismerete
  • Több műszakos munkarend

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Képzettségtől és gyakorlattól függő bérezés
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség a sokféle feladatmegoldásnak köszönhetően
  • Változatos anyagok megmunkálása
  • Havi nettó 50.000 Ft bónusz lehetőség, próbaidő alatt is
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet és szociális helységek
  • Korszerű géppark, emellett fontos a munkahelyi levegő tisztasága
  • Stabil vállalati háttér
  • Az üzem közvetlenül a 3-as metró Forgács (/Fáy) utcai megállójánál, BKV-val jól megközelíthető helyen
  • Ingyenes parkolási lehetőség telephelyünkön

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Precíziós alkatrészgyártás, szerszámgyártás, célgéptervezés és gyártás 1985 óta. Modern géppark és technológia.
100% -os magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A cég székhelye és telephelye Budapest XIII. kerületében található. Tevékenységi köre az egyedi és kis-sorozatban gyártott gép- alkatrészek, szerszámok és készülékek, valamint célgépek tervezése gyártása és forgalmazása.